Житлове будівництво

Більшість  житлових будинків  в Україні потребує реконструкції. Використання в останні роки бітумних матеріалів з низькими експлуатованими властивостями призводить до швидкої втрати еластичності і утворення тріщин, що викликає протікання і реальні збитки.

 

Ефективно вирішити проблему реконструкції дозволяє полімерна гідроізоляція PLASTFOIL:

  •     по-перше, реконструкцію можна проводити без попередньої зачистки від старої бітумної покрівлі;
  •     по-друге полімерна гідроізоляція екологічна і не залишає різкого запаху в під'їзді, як бітумні матеріали;
  •     монтаж рулонів PLASTFOIL проводиться в один шар, що виключає появу відходів, в той час як після реконструкції бітумом біля під'їздів залишаються купи відпрацьованого матеріалу;
  •     і, мабуть, найголовніша умова ремонту житлових будинків - це безпека людей. На відміну від бітуму, PLASTFOIL з'єднується гарячим повітрям, без застосування відкритого полум'я, що робить процес швидким і виключає небезпеку виникнення пожеж або вибуху газового балона.

Довговічність полімерної гідроізоляції PLASTFOIL® становить понад 30 років, проти 10-15 років для бітумно-рулонних матеріалів. Це означає, що за кілька років експлуатації на кожному метрі покрівлі будуть зекономлені тисячі рублів.

Завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями, безпеки і простоті монтажу - полімерна мембрана PLASTFOIL® оптимальна для пристрою покрівель сучасних житлових комплексів по архітектурним проектам будь-якої складності.

PLASTFOIL з успіхом застосовується для гідроізоляції всіх існуючих на сьогоднішній день типів покрівель: механічних, баластних і в тому числі інверсійних.

Застосування полімерної мембрани PLASTFOIL® дозволяє зробити покрівлю експлуатованої - організувати на ній прогулянкову зону, парковку для автомобілів або оранжерею. Завдання пристрої інверсійних покрівель, що експлуатуються сьогодні стає все більш актуальною, оскільки дозволяє вирішувати проблеми пов'язані з відсутністю вільних ділянок землі для організації дворів і дитячих майданчиків у великих містах, при дедалі більшого щільності забудови.