Тунелі і метро

Надійна, міцна і довговічна полімерна гідроізоляція PLASTFOIL активно застосовується при будівництві тунелів і вестибюлів станцій метрополітену.

При будівництві будь-якого підземної споруди і, особливо, такого стратегічно важливого об'єкта, як метрополітен, одним з ключових факторів тривалої успішної і безремонтної експлуатації є надійність гідроізоляційної системи.

Читати Далі - Тунелі і метро

Гідроізоляція паркінгів

Полімерная гідроізоляція PLASTFOIL успішно застосовується для гідроізоляції різних заглиблених споруд, в тому числі підземних паркінгів. Конструкція будь-якого автопаркінгу піддається значним навантаженням на протязі всього терміну експлуатації: регулярний рух автотранспорту, вплив ґрунтових вод, а також вага самої будівлі.

Саме тому матеріал, що використовується для гідроізоляції огороджувальних конструкцій паркінгу, повинен володіти такими характеристиками, як висока міцність на розрив, біостійкість, еластичність, зносостійкість.

Читати Далі - Гідроізоляція паркінгів

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція ПЛАСТФОІЛ  допомагає вберегти фундамент від руйнівного впливу грунтових і дощових вод. Еластичність PLASTFOIL дозволяє надійно зберегти монолітну захист фундаменту, а висока міцність до механічного впливу і довговічність більше 30 років дають гарантію безремонтної експлуатації для власників заміських будинків. Застосуванні гідроізоляції PLASTFOIL в тандемі з теплоізоляцією ПЕНОПЛЕКС при влаштуванні мелкозаглубленних фундаментів значно підвищує енергоефективність і надійність будівель і споруд.

Читати Далі - Гідроізоляція фундаменту

Виробничі підприємства

До покрівель об'єктів промислового призначення пред'являються підвищені вимоги, з огляду на те, що це покрівлі комплексів, де розташовуються високотехнологічне обладнання, дорогі матеріали і, найголовніше, виробничий персонал.

 

 

Читати Далі - Виробничі підприємства

Склади і Логістика

Логістичний комплекс - це складна система, так як вона включає в себе безліч операцій, а найголовніше велику відповідальність за який зберігається товар. Відповідальне зберігання вантажів завжди передбачає всілякі умови, які впливають на збереження вантажів і товарів. До них відносять і температуру, і відносну вологість повітря, і швидкість руху повітря, і освітленість.

 

  

Читати Далі - Склади і Логістика

Реконструкція будинків

На сьогоднішній день більша частина покрівель житлових будинків та інших об'єктів цивільного будівництва в Україні потребує реконструкції. Багато в чому це пояснюється масовим використанням в нашій країні бітумних матеріалів, які мають безліч недоліків: крихкість при значних негативних температурах, висока ступінь нагріву під впливом прямих сонячних променів (в тому числі, завдяки традиційно темного кольору бітумної гідроізоляції), низька швидкість укладання матеріалу, необхідність використовувати відкрите полум'я при монтажі, короткий термін безремонтної експлуатації і т.д.

Читати Далі - Реконструкція в будівництві

Соціальне будівництво


Коли мова заходить про дитячі дошкільні освітні установи, лікарні, школи та інші об'єкти соціальної інфраструктура, завжди згадують про обмежений бюджет і слабке фінансування. При цьому необхідно домогтися високої якості виконання будівельних робіт, так як об'єкт буде носити важливий соціальний статус.

З огляду на потребу в ефективних та економічно обґрунтованих технічних рішення по влаштуванню і реконструкції цих об'єктів, компанія «PLASTFOIL» пропонує використовувати комплексні системи теплоізоляції покрівель.

Читати Далі - Соціальне будівництво

Комерційна нерухомість

Одним з найбільш швидко зростаючих і економічно вигідних напрямків в будівництві є зведення об'єктів комерційної нерухомості: торгово-розважальних центрів, готелів, бізнес-центрів і т.п.

На перше місце виходять такі фактори як: економічна ефективність проекту, можливість виконання складних архітектурних форм, естетична функція, безпеку рішення і його довговічність.

Читати Далі - Комерційна нерухомість

Житлове будівництво

Більшість  житлових будинків  в Україні потребує реконструкції. Використання в останні роки бітумних матеріалів з низькими експлуатованими властивостями призводить до швидкої втрати еластичності і утворення тріщин, що викликає протікання і реальні збитки.

Читати Далі - Житлове будівництво