Виробничі підприємства

До покрівель об'єктів промислового призначення пред'являються підвищені вимоги, з огляду на те, що це покрівлі комплексів, де розташовуються високотехнологічне обладнання, дорогі матеріали і, найголовніше, виробничий персонал.

 

 

 

Сучасна полімерна мембрана PLASTFOIL:

  •     відповідає вимогам підвищеної безпеки при проведенні покрівельних робіт
  •     Монтаж відбувається без використання газових балонів і відкритого вогню, що дозволяє застосовувати матеріал навіть на хімічних, нафтогазових та інших пожежонебезпечних об'єктах.
  •     дозволяє проводити роботи якісно і точно в строк
  •     PLASTFOIL, на відміну від бітумних матеріалів, укладається в один шар. Крім швидкості укладання зручні розміри рулонів (ширина - 2 метри, довжина - 25 метрів) дозволяють скоротити вантажно-розвантажувальні операції, а головне - значно зменшують кількість зварних швів, які найчастіше стають місцем появи протікання. Укладання проводиться цілий рік практично при будь-якому температурному режимі, що виключає вимушені простої в будівництві.
  •     забезпечує тривалий термін безремонтної експлуатації
  •     Вага 1 кв. метра PLASTFOIL приблизно 1,5 кг, що в 3-4 рази нижче, ніж вага бітумних матеріалів, а це дає можливість зменшити навантаження на несе підставу покрівлі. Міцність на розрив і стійкість до фізико-механічних впливів PLASTFOIL в 3-4 рази перевищують аналогічні показники бітумних матеріалів. Спеціальні добавки і стабілізатори в складі верхнього шару матеріалу захищають поверхню гідроізоляційного покриття від руйнівної дії УФ-променів. Крім того, ПЛАСТФОІЛ стійкий до окислення, біостойек, а також володіє високою еластичністю, що в сумі з вищевказаними перевагами забезпечує його тривалу експлуатацію, не менше 30 років.    значно заощадить фінансові ресурси підприємства.
  •     За 8-ми годинний робочий зміну одна покрівельна бригада в стані гидроизолировать не менше 1 000 кв. м. покрівлі. Це означає суттєву економію робочого часу, а значить і фінансових витрат. Крім того, застосування полімерної мембрани PLASTFOIL допоможе виключити щорічні збитки, які несуть промислові підприємства в результаті протікання в бітумному покритті. 

Останнім часом для великих промислових об'єктів на перше місце виходить фактор енергозбереження. Верхній шар матеріалу PLASTFOIL світлих відтінків. Це дозволяє йому відображати сонячне випромінювання і менше нагріватися, на відміну від бітумних матеріалів чорного кольору, таким чином, істотно економляться енергоресурси підприємства. 

Сучасна полімерна мембрана PLASTFOIL оптимальна як для пристрою покрівель споруджуваних промислових об'єктів, так і для реконструкції. З кожним роком все більше великих підприємств в Украъны вибирають для своїх об'єктів полімерну гідроізоляційну мембрану PLASTFOIL.