Тунелі і метро

Надійна, міцна і довговічна полімерна гідроізоляція PLASTFOIL активно застосовується при будівництві тунелів і вестибюлів станцій метрополітену.

При будівництві будь-якого підземної споруди і, особливо, такого стратегічно важливого об'єкта, як метрополітен, одним з ключових факторів тривалої успішної і безремонтної експлуатації є надійність гідроізоляційної системи.

 

Гідроізоляційне покриття тунелів і станцій метрополітену знаходиться в екстремальних умовах під високим тиском грунтових вод, а сама споруда піддається значним навантаженням, викликаним регулярним рухом електропоїздів.

Для конструкцій, що знаходяться нижче рівня грунтових вод, гідроізоляція має величезне значення, і її мінімальне пошкодження може привести до великих течам. Виходячи з цих ризиків, єдино надійні гідроізоляційні рішення, які повинні застосовуватися проти гідростатичного тиску води - це рішення, що дозволяють швидко виявити, локалізувати та ліквідувати можливі протікання.

Для ефективної роботи гідроізоляційної системи із застосуванням полімерної мембрани (яка не має адгезії з ізольованої конструкцією) передбачена система відновлення водонепроникності конструкцій, що включає гідрошпонкі, контрольно-ін'єкційні штуцери, трубки.

Рулони полімерної мембрани PLASTFOIL зварюються між собою гарячим повітрям за допомогою ручного або автоматичного зварювального устаткування (середня температура зварювання 500 С). При здійсненні гідроізоляції заглиблених споруд і об'єктів високого ступеня відповідальності, монтажний шов між полотнами мембрани виконується подвійним і перевіряється на герметичність стиснутим повітрям, що забезпечує високу ступінь надійності зварного з'єднання.

Застосування полімерних мембран для захисту тунелів значно подовжує термін служби залізобетонних конструкцій. PLASTFOIL є спеціально розробленим матеріалом для виконання гідроізоляційних робіт тунелів і великих гідротехнічних споруд з урахуванням досвіду розробок провідних світових виробників полімерних матеріалів.