Соціальне будівництво


Коли мова заходить про дитячі дошкільні освітні установи, лікарні, школи та інші об'єкти соціальної інфраструктура, завжди згадують про обмежений бюджет і слабке фінансування. При цьому необхідно домогтися високої якості виконання будівельних робіт, так як об'єкт буде носити важливий соціальний статус.

З огляду на потребу в ефективних та економічно обґрунтованих технічних рішення по влаштуванню і реконструкції цих об'єктів, компанія «PLASTFOIL» пропонує використовувати комплексні системи теплоізоляції покрівель.

 

 

    Використання сучасної полімерної гідроізоляції PLASTFOIL і ефективної теплоізоляції ПЕНОПЛЕКС дозволяє не тільки істотно знизити вартість робіт і матеріалів, але і підвищити надійність і довговічність конструкції, в порівнянні з традиційно застосовуваними рішеннями;

    Практика показує, що дане технічне рішення, дозволяє знизити вартість квадратного метра «покрівельного пирога» більш ніж на 100 рублів;

    Дане рішення дозволяє надовго зберегти покрівлю від протікання, так як термін служби полімерної мембрани PLASTFOIL становить понад 30 років. Більш того, звичайна крівля, що наплавляється в процесі експлуатації вимагає набагато більших фінансових витрат, що обумовлено її недовговічністю і, як наслідок, необхідністю проведення регулярного і дорогого ремонту. 

Необхідно відзначити, що і ремонт, в якому, зазвичай, потребує покрівля ізольована наплавляються,, можна зробити швидше і дешевше за рахунок використання полімерної мембрани PLASTFOIL. 

  •     В даному випадку немає необхідності проводити зачистку покрівлі і наносити додаткові шари грунтовки і сушки;
  •     Технологія укладання полімерного матеріалу PLASTFOIL методом зварювання гарячим повітрям дозволяє виконати весь комплекс ремонтних робіт з винятковою швидкістю і високою якістю зварного шва. 

Таким чином, комплексне рішення ПЕНОПЛЕКС PLASTFOIL вирішує складну проблему застосування сучасних технологій без збитку для бюджету.