Склади і Логістика

Логістичний комплекс - це складна система, так як вона включає в себе безліч операцій, а найголовніше велику відповідальність за який зберігається товар. Відповідальне зберігання вантажів завжди передбачає всілякі умови, які впливають на збереження вантажів і товарів. До них відносять і температуру, і відносну вологість повітря, і швидкість руху повітря, і освітленість.

 

  

 

Як, правило, площа таких споруд обчислюється десятками тисяч квадратних метрів. З огляду на площу об'єкта і кількість що зберігається всередині товару, гранично важливо забезпечити йому надійний захист.

Сучасна полімерна гідроізоляція PLASTFOIL завдяки своїм високим технічним характеристикам забезпечує надійний захист покрівель багатометрових логістичних і складських комплексів:

  •     Для виробництва полімерної мембрани PLASTFOIL використовується сировина найкращої якості тільки авторитетних імпортних виробників, процес виробництва здійснюється на сучасному німецькому обладнанні, а власна лабораторія забезпечує контроль якості продукції на кожному етапі виробничо циклу. Всі ці умови дозволяють отримати кінцевий продукт європейської якості.
  •     Практично нульове водопоглинання PLASTFOIL дозволяє надійно захистити покрівлю від протікання та продовжити термін служби самого гідроізоляційного килима.
  •     Світлий колір верхнього шару істотно знижує нагрівання поверхні, тим самим знижує ризик утворення тріщин гідроізоляційного килима в процесі експлуатації. Довговічність полімерної мембрани PLASTFOIL® становить понад 30 років.
  •     Особливості монтажу PLASTFOIL дозволяють забезпечити максимально короткий період покрівельних робіт, що особливо важливо при значній площі логістичних комплексів.

PLASTFOIL поставляється на об'єкти в рулонах, площею від 40 до 50 кв.м. Ні для кого не секрет, що основна проблема влаштування гідроізоляційного килима - це місця примикання і стики рулонів гідроізоляції. Ширина полотен PLASTFOIL становить 2 м, що дозволяє істотно знизити кількість місць сполучення суміжних рулонів, а велика площа (від 40 до 50 кв.м) скоротити час монтажу і закінчити поставлене завдання в строк. А це особливо важливо, тому що на значній території Росії будівельний сезон не нескінченний і, як правило, підрядники намагаються закінчити монтажні роботи до настання сильних морозів.

Полімерна мембрана PLASTFOIL також ефективно застосовується в якості покриття для неопалюваних складів.

Мобільні, конструктивно легкі склади дозволяють швидко розгорнути криту і неопалювальну майданчик для зберігання різноманітної продукції або матеріалів.

Зазвичай в покритті покрівель неопалюваних складів ангарного типу застосовується листова сталь. Однак все більшою популярністю користується полімерне мембранне покриття PLASTFOIL®, яке дешевше стали і досить міцне на сприйняття снігового та інших навантажень.

 

Полімерне мембранне покриття PLASTFOIL володіє міцністю на розтягнення від 12-14 МПа, абсолютною водонепроникністю і стійкістю до дії негативних температур (-35ºС, -55ºС - для марки NORD).