Інверсійна покрівля

Інверсійна покрівля була розроблена в середині 20 століття в США, і вже багато років по праву вважається одним з найбільш популярних конструктивних рішень при зведенні будівель самого різного типу - від житлових будинків до виробничих цехів і торгових центів.

 

Подробнее: Інверсійна покрівля

Баластова покрівля

Загальна інформація

Баластова покрівля - одна з видів покрівельних систем, що дозволяє створити міцне і надійне яке експлуатується покриття. Головна відмінність баластної покрівлі від традиційної полягає в тому, що кріплення мембрани до основи проводиться за допомогою баласту. Даний вид покрівлі застосовується на плоских дахах з ухилом не більше 3%.

Подробнее: Баластова покрівля

Механічно закріплена покрівля

Загальна інформація

Механічна система - це система, в якій полімерна мембрана PLASTFOIL фіксується до підстави за допомогою кріпильних елементів. Механічно закріплюється систему покрівлі також називають традиційною покрівлею, оскільки це найбільш поширена система.

Подробнее: Механічно закріплена покрівля

Гідроізоляція фундамента

Полімерна гідроізоляція PLASTFOIL допомагає вберегти фундамент від руйнівного впливу грунтових і дощових вод. Еластичність PLASTFOIL дозволяє надійно зберегти монолітну захист фундаменту, а висока міцність до механічного впливу і довговічність більше 30 років дають гарантію тривалої безремонтної експлуатації.

Зварювання полотен PLASTFOIL проводиться гарячим повітрям з використанням автоматичного зварювального устаткування без застосування відкритого вогню, що робить процес укладання простим і безпечним.

Подробнее: Гідроізоляція фундамента

Будівництво тунелів

Загальна інформація

Закритий спосіб будівництва може застосовуватися при будівництві тунелів як глибокого (> 20 м), так і мілкого закладення. Всі будівельні роботи по зведенню тунельних конструкцій ведуться під землею. Створюється спеціальна система шахт, підземних переходів і підйомників, за якими здійснюється доставка будівельного обладнання та матеріалів, а також вивезення грунту.

Подробнее: Будівництво тунелів

Гідроізоляція трубопроводів

Загальна інформація

В умовах підземної експлуатації чавунні чи сталеві трубопроводи піддаються агресивному впливу грунтової вологи (короткочасні атмосферні стоки, підземні води), в разі, якщо труба укладається без теплоізоляції або використовується система «труба в трубі».

Подробнее: Гідроізоляція трубопроводів

Водойми та басейни

Загальна інформація

В даний час в ландшафтному дизайні широко поширені рішення з пристроєм штучних водойм, басейнів, альпійських гірок, фонтанів. Для запобігання фільтрації води в грунт і, відповідно, її втрати необхідно передбачити надійну гідроізоляцію.

 

Читати Далі - Водойми та басейни

Підземна гідроізоляція паркінгів

 

Фундаменти Тунелі Трубопроводи Підземні споруди Водойми і басейни Підземна гідроізоляція паркінгів та пішохідних переходів

Гідроізоляційний шар застосовується для захисту підземних переходів, авто паркінгів та інших заглиблених конструкцій від руйнівного впливу грунтових і дощових вод, забезпечуючи більш тривалий термін їх служби. Гідроізоляційне покриття підземних споруд знаходиться в екстремальних умовах під високим тиском грунтових вод, а сама споруда піддається значним навантаженням, викликаним різними факторами. 

Читати Далі - Підземна гідроізоляція паркінгів