Реконструкція будинків

На сьогоднішній день більша частина покрівель житлових будинків та інших об'єктів цивільного будівництва в Україні потребує реконструкції. Багато в чому це пояснюється масовим використанням в нашій країні бітумних матеріалів, які мають безліч недоліків: крихкість при значних негативних температурах, висока ступінь нагріву під впливом прямих сонячних променів (в тому числі, завдяки традиційно темного кольору бітумної гідроізоляції), низька швидкість укладання матеріалу, необхідність використовувати відкрите полум'я при монтажі, короткий термін безремонтної експлуатації і т.д.

 

 

В результаті кожні 3-5 років виникає необхідність заміни бітумної покрівлі, оскільки матеріал починає приходити в непридатність, викликаючи протікання, що заподіює масу незручностей мешканцям верхніх поверхів. Досить часто в ході ремонтних робіт знову використовується бітумна гідроізоляція, і утворюється замкнене коло «реконструкція - короткий термін безремонтної експлуатації - реконструкція».

Ремонт кровлі такім чином, щорічно з державного бюджету витрачаються колосальні суми грошей на ремонт покрівель, а громадяни зазнають збитків і незручності через ненадійність покрівельних покриттів. Але якщо раніше з цими та іншими недоліками доводилося миритися, то на сьогоднішній день існують сучасні вітчизняні покрівельні матеріали, застосування яких здатне кардинально змінити ситуацію в кращу сторону. Йдеться про полімерних гідроізоляційних мембранах PLASTFOIL, які чудово зарекомендували себе на російському будівельному ринку як надійний і зручний матеріал.

Мембрани PLASTFOIL мають безліч переваг в порівнянні з застарілими бітумними матеріалами:

Нова ровля

  •     Високі показники міцності -   Міцність на розрив і стійкість до фізико-механічних впливів у матеріалу PLASTFOI в середньому в 4-6 разів перевищують аналогічні показники бітумних матеріалів.
  •     Легка вага при значній площі покриття -  Полімерна мембрана не створює додаткові вагові навантаження на конструкції споруди, так як вага покрівельної мембрани складає всього 1,3-1,4 кг / кв.м.
  •     Зручність, оперативність і безпеку монтажних робіт -   Механізована технологія укладання матеріалів: в один шар і без застосування відкритого полум'я, що значно спрощує і прискорює процес монтажу.
  •     Гідроізоляція не вимагає регулярного обслуговування і ремонту -   Матеріал після укладання не вимагає спеціального обслуговування, придатний для ремонту навіть після багатьох років експлуатації при виникненні механічних пошкоджень.
  •     Біостійкість -    Цвіль, грибки та інші шкідливі мікроорганізми в процесі життєдіяльності виділяють токсичні речовини здатні зруйнувати практично будь-який матеріал. Саме тому до складу матеріалу PLASTFOIL входять добавки, які роблять мембрану абсолютно биостойкой
  •     Стійкість до ультрафіолету -   До складу полімерної мембрани входять спеціальні УФ-стабілізатори, завдяки чому даний матеріал має стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Мембрана не змінює своїх технічних характеристик під впливом сонячних променів, а також не змінює свого відтінку і не вицвітає.
  •     Довгий термін експлуатації -    Реальний термін служби матеріалу більше 30 років.