Опис пвх мембрани Пластфоіл CLASSIC

 

пвх мембрани Пластфоіл CLASSICПВХ мембрана PLASTFOIL  CLASSIC - полімерна гідроізоляційна мембрана, армована синтетичної сіткою. Армування сіткою робить мембрану міцнішою, запобігає розповзання, перешкоджає появі розривів і тріщин. Успішно застосовується для гідроізоляції покрівель з механічним способом фіксації. 

 

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL CLASSIC

Опис пвх мембрани Пластфоіл POLAR

 пвх мембрани Пластфоіл POLARПВХ мембрана PLASTFOIL  POLAR - це полімерна гідроізоляційна мембрана, армована синтетичної сіткою. Завдяки армуванню, відрізняється підвищеною міцністю на розрив, що є важливим параметром для систем з механічним кріпленням. Крім того, мембрана PLASTFOIL POLAR володіє посиленою морозостійкістю, ідеально підходить для експлуатації в холодних регіонах (гнучкість на брусі -55С).

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL POLAR

Опис пвх мембрани Пластфоіл ART

ПВХ мембрана ПластфоілПВХ мембрана PLASTFOIL  ART - полімерна гідроізоляційна мембрана, неармована, з протимікробними добавками і захистом від ультрафіолетового випромінювання.

 

 

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL ART

Опис пвх мембрани Пластфоіл GEO

 

пвх мембрани Пластфоіл ПВХ мембрана PLASTFOIL GEO - полімерна гідроізоляційна мембрана, неармована. Виробляється з сигнальним шаром жовтого кольору, що дозволяє швидко виявити пошкодження гідроізоляційного килима на стадії монтажу (а іноді і на стадії експлуатації). Мембрана ПВХ мембрана PLASTFOIL GEO має дуже високу гнучкістю і еластичністю, що робить монтаж більш зручним і мінімізує ризики розривів гідроізоляційного шару, пов'язані з можливими сподвіжкамі або деформаціями конструкції і грунту. 

 

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL GEO

Опис пвх мембрани Пластфоіл ECO

 

пвх мембрани Пластфоіл

ПВХ мембрана PLASTFOI ECO - двошаровий полімерна мембрана, армована синтетичної сіткою. 

ПВХ мембрана PLASTFOIL ECO - це економічний варіант полімерної ПВХ мембрани з оптимізованими характеристиками. Може бути проведена в будь-якому кольорі (по RAL) при замовленні від 30 000 кв. метрів.

 

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL ECO

Опис пвх мембрани Пластфоіл LAY

 

пвх мембрани Пластфоіл

ПВХ мембрана PLASTFOIL LAY - це економічний варіант полімерної ПВХ мембрани з оптимізованими характеристиками. Група горючості PLASTFOIL - Г2, що дозволяє застосовувати матеріал без обмежень по площі покриття. Може бути проведена в будь-якому кольорі (по RAL) при замовленні від 30 000 кв. метрів.

 

Читати Далі - пвх мембрана PLASTFOIL LAY