Програма розрахунку

ПЕНОПЛЕКС Pro - інформативний електронний довідник для проектувальників.

Компанія «ПЕНОПЛЕКС» пропонує до уваги своїх клієнтів і партнерів нову розробку - електронний довідник ПЕНОПЛЕКС Pro. Програма включає в себе перелік найбільш ефективних конструктивних рішень щодо використання теплоізоляційних плит ПЕНОПЛЕКС і полімерної Мембрани PLASTFOIL.

 

Користувач програми ПЕНОПЛЕКС Pro може вибрати тип будівлі (малоповерховий будинок, житлове, адміністративне або виробнича будівля), тип конструктиву (фундаменти, підлоги, стіни, покрівлі та ін.), І в результаті отримати всю необхідну інформацію про використання матеріалів компанії «ПЕНОПЛЕКС» в тій чи іншій конструкції, в тому числі 3D-схеми і креслення вузлів, нормативну і технічну інформацію.

Крім того, електронний довідник ПЕНОПЛЕКС Pro включає в себе калькулятор, який дозволяє розрахувати кількість матеріалу, необхідне для теплоізоляції / гідроізоляції обраного конструктиву.

Архів з програмою ПЕНОПЛЕКС Pro доступний для скачування за посиланням: https://yadi.sk/d/KOmz5PKUjRNYB (zip-архів). По завершенню скачування, архів необхідно розпакувати і встановити програму на комп'ютер. Всі подальші оновлення ПЕНОПЛЕКС Pro будуть завантажуватися в автоматичному режимі.