Розроблена нова версія «Керівництва по застосуванню в покрівлях полімерної мембрани PLASTFOIL», яке містить ряд значних змін.

Цей посібник поширюється на проектування та влаштування покрівель будівель і споруд різного призначення, що виконуються з рулонного полімерного матеріалу PLASTFOIL.

Відсутність єдиних вимог з виробництва гідроізоляційних робіт із застосуванням полімерних мембран, не кращим чином позначається на якості їх виконання. Відповідно, до цих пір багато монтажники, при влаштуванні гідроізоляційного шару, що не керуються нічим крім своєї «кмітливості», що часто призводить до плачевних наслідків, а саме протікання.

Для виправлення ситуації, що склалася в новій версії керівництва, фахівці компанії  постаралися максимально детально висвітлити всі нюанси при влаштуванні кожного шару покрівельного пирога. Окрему увагу було приділено таким розділах як монтаж теплоізоляції, була повністю переглянута система розкладки шарів теплоізоляції:

   

З огляду на той факт, що ПВХ мембрана дуже вимоглива до якості монтажу, то в новому керівництві особливу увагу було приділено технології виробництва робіт, відповідно дотримання всіх рекомендацій зазначених в керівництві, є обов'язковим і служить додатковою гарантією безпроблемної експлуатації всієї конструкції в цілому.

Завантажити керівництво з монтування мембрани Пластвоил