Облаштування покрівлі складського комплексу компанії Gondrand Group (Чехія) було реалізовано із застосуванням сучасної гідроізоляції PLASTFOIL ECO 1.5 mm. Загальна площа робіт склала понад 3800 м кв.

Компанія Gondrand Group є одним з провідних постачальників міжнародних транспортно-логістичних послуг з сухопутним, морським і повітряним перевезенням і контрактної логістики. Репутація Gondrand заснована на надійності і досвіді, накопиченому протягом декількох десятиліть. Сьогодні компанія Gondrand Group - це більше 120 філій і більше 15000 співробітників по всьому світу.
Потреба в розвитку виробничих потужностей стала причиною будівництва нового складського комплексу компанії. У відповідність з принципами компанії для якісного покриття покрівлі була обрана надійна гідроізоляція PLASTFOIL ECO, 1.5 mm. Матеріал має виняткову міцність і гарантує довгий безремонтний термін служби об'єкта будівництва - до 30 років.
При будівництві покрівлі складського комплексу в Чехії була застосована сучасна гідроізоляція PLASTFOILМатеріали компанії ПЕНОПЛЕКС завжди відрізняються високим ступенем надійності і простотою монтажу. Виготовляються на німецькому обладнанні останнього покоління, вони забезпечують тривалу безремонтний експлуатацію покрівельної конструкції.
Вся продукція, що випускається проходить обов'язковий контроль якості в атестованих лабораторіях заводів ПЕНОПЛЕКС, а Сертифікат відповідності управління виробництвом EN 13967 діє до: 2012 гарантує дотримання співробітниками заводу всіх регламентів і технологічних карт.
Відповідно до принципів компанії для якісного покриття покрівлі була обрана надійна гідроізоляція PLASTFOIL ECO, 1.5 mm. Матеріал має виняткову міцність і гарантує довгий безремонтний термін служби об'єкта будівництва - до 30 років.