Одним з кращих підтверджень надійності і довговічності ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ, є її використання в оснащенні будівельних гіпермаркетів. Девелопери, що відкривають подібні торгові комплекси, відмінно знають, яка ізоляція по-справжньому працює і заслуговує довіри.

Черговий приклад тому - монтаж покрівлі київського будівельного гіпермаркету «Нова лінія». Магазин мережі  «Нова Лінія» розташован на Троєщині вул. Оноре Де Бальзака  в Києві. При реконструкції покрівлі гіпермаркету була застосована надійна гідроізоляція PLASTFOIL ECO. Площа робіт склала 7000 м2.

Відзначимо важливість співпраці з мережею гіпермаркетів «Нова лінія». Компанія працює на ринку України 17 років, відкриваючи декоративно-будівельні гіпермаркети по всій країні. «Нова Лінія» - один з лідерів на ринку українського рітейлу в форматі Home Improvement і DIY.

Вибір PLASTFOIL ECO невипадковий: ця гідроізоляція застосовується в якості зовнішнього шару при реконструкції плоских покрівель з механічним способом фіксації і забезпечує надійний захист від впливу навколишнього середовища. PLASTFOIL  є оптимальним рішенням при проведенні робіт з реконструкції покрівлі.

PLASTFOIL  відрізняє і стійкість до зовнішніх впливів при експлуатації. Екологічний і високоміцний матеріал гарантовано служить понад 30 років, що дозволяє значно збільшити безремонтний термін експлуатації будівель і споруд.