Механічно закріплена покрівля

Загальна інформація

Механічна система - це система, в якій полімерна мембрана PLASTFOIL фіксується до підстави за допомогою кріпильних елементів. Механічно закріплюється систему покрівлі також називають традиційною покрівлею, оскільки це найбільш поширена система.

 

Кріплення полімерної мембрани до основи залежить від його типу: профнастил, монолітна плита, збірний залізобетон. Для кожного випадку існують спеціально розроблені кріпильні системи, що забезпечують надійну фіксацію мембрани.

Система «PROOF»

Система PROOF найчастіше реалізується у вигляді системи «PROOF», де як утеплювач використовується комбінація плити ПЕНОПЛЕКС і нанести утеплювача. Дана система може бути застосована в якості покриття для будь-яких будівель, крім будівель I ступеня вогнестійкості.

Система  «Оптима»

Ще одна поширена система пристрою механічно закріплюється покрівлі - система «Оптима», де в якості теплоізоляції використовується два шари нанести утеплювача. Дана система призначена для будівель I ступеня вогнестійкості з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Переваги:

  •     Легкість і висока швидкість монтажу;
  •     Можливість монтажу практично в будь-яку погоди;
  •     Економічна вигідність.

 

Галузь застосування

 

Механічна система, як правило, застосовується на покрівлях великої площі з підставою з профлиста: виробничих будівель, виставкових, складських і торгових комплексів.

Технічні характеристики

Найменування шару

Од. вим.

Розмір, упаковки

Витрата, од. на 1 кв. м.

ПВХ мембрана PLASTFOIL

кв. м.

2,1Х25 м

 

2,1Х20 м

1,12

Геотекстиль

кв. м.

Рулони, ширина 3 м

1,06

Пінополістерол

м3.

Ширина — 600 мм

 

Довжена — 1200 мм

1,02

Мінераловатна плита

кв. м.

Ширина — 500 мм;

 

Довжена — 1000 мм;

1,02

Пароізоляція

кв.м.

 3Х100 м

1,06

Профлист

кв. м.

по проекту

по проекту