Гідроізоляція паркінгів

Полімерная гідроізоляція PLASTFOIL успішно застосовується для гідроізоляції різних заглиблених споруд, в тому числі підземних паркінгів. Конструкція будь-якого автопаркінгу піддається значним навантаженням на протязі всього терміну експлуатації: регулярний рух автотранспорту, вплив ґрунтових вод, а також вага самої будівлі.

Саме тому матеріал, що використовується для гідроізоляції огороджувальних конструкцій паркінгу, повинен володіти такими характеристиками, як висока міцність на розрив, біостійкість, еластичність, зносостійкість.

 

Гідроізоляція паркінговКроме того, для будівлі, в якому здійснюється регулярний рух автотранспорту, характерні протікання масляної рідини або бензину. Таким чином, ще одна важлива вимога, що пред'являється до матеріалу, що використовується для гідроізоляції паркінгу - це стійкість до впливу хімічно агресивних середовищ.

Полімерна мембрана PLASTFOIL в повній мірі відповідає всім перерахованим вище вимогам, гарантуючи довгу, безремонтний службу підземної парковки.