Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція ПЛАСТФОІЛ  допомагає вберегти фундамент від руйнівного впливу грунтових і дощових вод. Еластичність PLASTFOIL дозволяє надійно зберегти монолітну захист фундаменту, а висока міцність до механічного впливу і довговічність більше 30 років дають гарантію безремонтної експлуатації для власників заміських будинків. Застосуванні гідроізоляції PLASTFOIL в тандемі з теплоізоляцією ПЕНОПЛЕКС при влаштуванні мелкозаглубленних фундаментів значно підвищує енергоефективність і надійність будівель і споруд.

 

Зварювання полотен PLASTFOIL проводиться гарячим повітрям з використанням ручного зварювального устаткування без застосування відкритого вогню, що робить процес укладання простим і безпечним.

Крім того, полімерна гідроізоляція для фундаменту PLASTFOIL вирішує проблему появи плям і мікротріщин на основі будівлі, причиною виникнення яких найчастіше є грибки та інші мікроорганізми. За результатами спеціальних випробувань полімерна гідроізоляція PLASTFOIL визнана грибостійкості і абсолютно биостойкой, а це значить, що вона без праці захистить будинок від будь-яких шкідливих бактерій.

Гідроізоляція традиційного фундаменту

Задачі гідроізоляції заглиблених конструкцій найкращому чином вирішує полімерна гідроізоляція PLASTFOIL. Вона володіє високою еластичністю (відносне подовження при розриві становить понад 300%), тому при будь-який, навіть самої радикальної усадки будівлі і найсміливіших рішеннях архітекторів, дозволяє забезпечити надійний захист ізолюючої конструкції.

Ще одна проблема, яка виникає при будівництві традиційних фундаментів - сили морозного обдимання. Масивний фундамент не завжди стає надійним захистом: виникають деформації ведуть до пошкодження і навіть руйнування заглиблених конструкцій будівлі вже в перший рік експлуатації. Проникнення вологи в конструкцію фундаменту знижує теплофізичні показники всієї будівлі (на зону фундаменту доводиться до 20% тепловтрат).

Підземні елементи конструкції постійно контактують з грунтом, піддаються впливу вологи, тиску грунту і грунтових вод. Тому для запобігання руйнівних впливів підземні елементи рекомендується не тільки гідроізолювати, а й утеплювати із застосуванням теплоізоляції ПЕНОПЛЕКС.