Гідроізоляція фундамента

Полімерна гідроізоляція PLASTFOIL допомагає вберегти фундамент від руйнівного впливу грунтових і дощових вод. Еластичність PLASTFOIL дозволяє надійно зберегти монолітну захист фундаменту, а висока міцність до механічного впливу і довговічність більше 30 років дають гарантію тривалої безремонтної експлуатації.

Зварювання полотен PLASTFOIL проводиться гарячим повітрям з використанням автоматичного зварювального устаткування без застосування відкритого вогню, що робить процес укладання простим і безпечним.

 

Крім того, полімерна гідроізоляція PLASTFOIL вирішує проблему появи плям і мікротріщин на основі будівлі, причиною виникнення яких найчастіше є грибки та інші мікроорганізми. За результатами спеціальних випробувань полімерна гідроізоляція PLASTFOIL визнана грибостійкості і абсолютно биостойкой, а це значить, що вона без праці захистить фундамент будівлі від будь-яких шкідливих бактерій.

При будівництві традиційних заглиблених фундаментів одна з основних проблем - це вплив на нього сил морозного здимання. Масивний фундамент не завжди стає надійним захистом: виникають деформації ведуть до пошкодження і навіть руйнування заглиблених конструкцій будівлі вже в перший рік експлуатації. Проникнення вологи в конструкцію фундаменту знижує теплофізичні показники всієї будівлі (на зону фундаменту доводиться до 20% тепловтрат).

Підземні елементи конструкції постійно контактують з грунтом, піддаються впливу вологи, тиску грунту і грунтових вод. Тому для запобігання руйнівних впливів підземні елементи рекомендується не тільки гідроізолювати, а й утеплювати із застосуванням теплоізоляції ПЕНОПЛЕКС.

Переваги:

  •     Висока еластичність, що забезпечує надійну гідроізоляцію при усадки конструкцій;
  •     біостійкість;
  •     зносостійкість;
  •     Міцність на розрив;
  •     водонепроникність;
  •     Довговічність.

Технічні характеристики

Найменування шару

Од. вим.

Розмір, упаковки

Витрата, од. на 1 кв. м.

Бетонна підготовка

кв. м.

по проекту

по проекту

Геотекстиль

кв. м.

Рулони, ширина 3 м

1,2

Гідроізоляція PLASTFOIL GEO

кв. м.

Рулоны 2,1×20 м

1,08

Геотекстиль, 500-600 г/м2

кв. м.

Рулони, ширина 3 м

1,2

Пінополістерол

м3.

Ширина — 600 мм

 

Довжена — 1200 мм

0,007